Gabinet

Potrzebujesz pomocy fizjoterapeuty? Potrzebna Ci fizjoterapia sportowa?
Umów się na wizytę u naszego fizjoterapeuty:

Maciej Zamęcki
tel.: +48 695 595 548
email: maciej.zamecki@lazarus-taping.pl

Adres gabinetu:
Wrocław, ul. Kruszwicka 26/28

Jeśli Twoja drużyna potrzebuje fizjoterapeuty na mecz wyjazdowy lub na zgrupowanie, również możesz skorzystać z usług naszego specjalisty. Zadzwoń i umów się na wyjazd, a my zapewnimy pomoc fizjoterapeuty dla zawodniczek i zawodników Twojej drużyny.

Maciej Zamęcki
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapii. Maciej jest założycielem i właścicielem firmy Lazarus SHU, który cały czas aktywnie realizuje się jak fizjoterapeuta.

Od początku swojej kariery jako fizjoterapeuta opiekuje się zawodnikami z sekcji judo w klubach Juvenii oraz Gwardii Wrocław. Współpracuje również z kadrą narodową baseballa oraz z kardą narodową judo juniorów, z którymi wyjeżdża na zawody i zgrupowania.

Jego ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sporcie, jako zawodnik, trener i fizjoterapeuta, pozwala mu na pełne zrozumienie specyfiki ruchów w poszczególnych dyscyplinach, co przekłada się na efektywność jego pracy ze sportowcami.

Jego specjalizacja w fizjoterapii to medyczny trening terapeutyczny i fizjoterapia sportowa, ale Maciej wciąż uczestniczy w kolejnych szkoleniach i kursach, cały czas doskonaląc swoje umiejętności.

 

Facebook
Google+