O nas

Informacje o firmie Lazarus
Lazarus SHU to firma, która rozpoczęła swą działalność w 2009 roku, sprzedając tapy sportowe. Firma została założona przez dwóch absolwentów fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, będących w tym samym czasie aktywnymi zawodnikami judo w klubach Gwardii oraz AZS AWF Wrocław.

Od początku swej działalności zajmowała się sprzedażą taśm do kinesiotapingu, z czasem poszerzając swoją ofertę o kolejne produkty, takie jak sztywne tapy sportowe. Każdy produkt wprowadzony do oferty naszej firmy był wcześniej sprawdzony w warunkach treningu judo, co daje świadectwo wysokiej jakości wszystkich sprzedawanych przez nas produktów. Do dziś, firma współpracuje z zawodnikami i klubami sportowymi, tak aby jakość naszej oferty była dostosowana do zapotrzebowania ludzi profesjonalnie trenujących, fizjoterapeutów oraz ludzi aktywnych fizycznie, szukających sprawdzonych produktów.

Nasza firma kładzie również duży nacisk na współpracę z renomowanymi producentami. Jesteśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem produktów południowo-koreańskiej marki Temtex Kinesiology Tape w Polsce. Producentem taśm Temtex jest powstała z Kinesio Japan Ltd., firma Towatek, której przedstawicieli można znaleźć w wielu krajach Europy (m.in. Niemcy, Hiszpania, Holandia, Włochy, Węgry, Czechy, Słowacja) oraz w krajach obu Ameryk i w Azji. Produkty zdobyły swoje uznanie u wielu reprezentacji krajowych, co można było zaobserwować m.in. podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008 oraz wśród renomowanych klubów sportowych tak jak włoski AC Milan. W naszej ofercie można również znaleźć produkty kanadyjskiego producenta Covidien.

W naszej firmie mocno wierzymy w to, że tapy sportowe (zarówno taping sztywny, jak i dynamiczny) mogą w ogromnym stopniu przyczynić się do zapobiegania kontuzjom, jak również do znacznego przyspieszenia rehabilitacji urazów sportowych. Jako sportowcy i fizjoterapeuci jesteśmy wielkimi entuzjastami wysiłku fizycznego, dlatego zachęcamy wszystkich naszych klientów do dbania o własne zdrowie, a z własnej strony dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Państwu w czerpaniu radości ze sportu, poprzez dostosowanie naszej oferty do Państwa potrzeb. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony w sprawie poszerzenia naszej oferty.

Tapy Sportowe

 

Facebook
Google+